4 marca 2023 Dzień Otwarty na SGGW!

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do odwiedzenia naszej uczelni. Stacjonarny Dzień Otwarty (4 marca od 9.00 do 15.00) to doskonała okazja, aby spotkać swoich przyszłych kolegów studentów oraz wykładowców, dowiedzieć się na jakich kierunkach można u nas studiować, jak dostać się na wymarzony kierunek, dokąd podczas studiów można wyjechać na stypendium zagraniczne, a także jak wygląda życie studenckie na 72 hektarach naszego unikalnego kampusu w sercu Ursynowa.

Od godziny 9.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Nowoursynowskiej 161 do dyspozycji kandydatów i rodziców będzie 14 stoisk wydziałowych, gdzie nasi pracownicy i studenci odpowiedzą na wszystkie pytania. Na stoiskach naszych zespołów artystycznych oraz Akademickiego Związku Sportowego będzie można dowiedzieć się, jak w SGGW rozwijamy wszelkie pasje naszych studentów, a Biuro Współpracy Międzynarodowej wraz z załogą WePoint opowiedzą o naszych aktywnościach międzynarodowych.

O 10.00 i o 12.00 zapraszamy do wysłuchania prezentacji: Prorektora ds. Dydaktyki prof. dr hab. Jarosława Gołębiewskiego, Biura Spraw Studenckich oraz Rady Uczelnianej Samorządu Studentów. Przygotowaliśmy także dwa specjalne wykłady dla maturzystów i ich rodziców: „Matura – rodzice też mają ciężko“ (11.15 – 12.00), oraz „Jak zdać maturę z biologii na > 80%“ (13.15 – 14.00).

Przez cały dzień będzie możliwe odwiedzenie naszych wydziałów w nowej i starej części Kampusu: laboratoriów, sal ćwiczeń oraz auli wykładowych, a także zapoznanie się z pozostałymi obiektami, w tym sportowymi, akademikami, miejscami rekreacji i wypoczynku.

Do zobaczenia w SGGW już 4 marca!

Data wydarzenia: 2023-03-04 09:00
Miejsce wydarzenia: Biblioteka Główna SGGW